Uudised

29. juuli 2018

Wood-Mizeri pingi omanik tegi oma esimese köögilaua

Suurepärane köögilaud valgest tammest ja Kreeka pähklipuust sai Internetis üle 1500 hääle ning tegi oma loojast Nathan Elliotist Wood-Mizeri konkursi võitja.

Nathan Elliott, Wood-Mizeri tööpingi omanik Ameerikas, mõistis oma raske töö tulemust alles pärast seda, kui oli seadnud lauaplaadi selle alusele. „Üldse, ma tavaliselt müün saematerjale. Ma pole neist varem kordagi midagi oma kätega valmistanud“, räägib Nathan vapustusest toibudes.

Omaenda Wood-Mizeri saeraam mängis selles projektis tähtsat osa: Nathan ise valis palgid ja saagis need laudadeks, et võtta käsile oma esimene katsetus mööbli valmistamise alal.

Rustikaalses stiilis valmistatud laud valgest tammest plaadiga ja mustade, Kreeka pähklipuust jalgadega jätab vapustava mulje.

„Pärast seda, kui olin palkidest saaginud vajalikus mõõdus toorikud, tegin ligi 90% tisleritööst eranditult käsitööriistadega,“ räägib Nathan ja jätkab: „See oli minu esimene suur projekt tisleritöös.“  

Nathani laud meeldis rahvale ja pälvis Wood-Mizeri 2017. aasta konkursil Rahva valiku preemia. Selle poolt hääletas Internetis üle 1500 inimese. Nathani sõbrad teadsid muidugi, et tal on Wood-Mizeri saeraam, kuid olid ikkagi tõeliselt üllatanud, kui nägid tema uut loomingut. Tänu sellele projektile ja ootamatule populaarsusele hakkas Nathani puidutööstuse äri ülesmäge minema: ta sai mööblitellimusi, kusjuures esmajärjekorras oma naiselt.

Külastiilis mööbel kogub populaarsust. Vaatamata näilisele lihtsusele võtab see meistritel aastaid, et viimistleda neid vorme ja oma vilumusi. Aga protsess „Puidust valmis tooteni“ on tõepoolest eriline. „Valmis saematerjali võivad osta kõik, aga palgist välja saagida eriprojekti jaoks vajalikud toorikud – see pole igaühele jõukohane“, räägib Nathan.

Autor: Samantha Alexander

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus