Uudised

Wood-Mizer töötab pidevalt oma pinkide konstruktsiooni parendamise kallal

13. detsember 2017

Wood-Mizer töötab pidevalt oma pinkide konstruktsiooni parendamise kallal

Hiljuti saepingi LX450 jaoks välja töötatud sängi uus disain on mõnede LT-saepinkide konstruktsioonis juba realiseeritud.

Uus, 2017. aastal turule toodud saeraam LX450 on seadmestatud juba täiustatud sängiga. Üks uuendustest seisneb selles, et sängi põiktalad on nüüd tugevdatud ja kiilukujulised. Selline kuju ei lase saepurul koguneda sängile ning see tähendab, et operaator ei pea sängi puiduprügist puhastama. Roostevabast terasest plaadid, millega põiktalad on kaetud, hoiavad ära sängi roostetamise, mis muidu võib puidus leiduva vedeliku toimel keemilise reaktsiooni tõttu tekkida.

Saepinkide operaatorite ja omanike hinnangud sängi kohta on sedavõrd positiivsed, et Wood-Mizer otsustas selle lisada tellitava valikuna ka oma teistele LT-seeria saeraamidele.

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus