Uudised

Otsite hobi, mis toob raha sisse? Mõelge saeraamile!

7. märts 2018

Otsite hobi, mis toob raha sisse? Mõelge saeraamile!

Rootsi noormees annab kolm nõuannet, millele osutada tähelepanu, kui ostad saeraami.

Näitame koduvideote seeriat, milles saksa-ameerika perekonna kolm põlvkonda korraldavad ümber oma elu suures talus otse Rootsi südames. 2002. aastal sõitsid vanemad Helmut ja Susanna Fucks Saksamaalt siia, et viia ellu oma unistus osta ja taastada vana talu. Ajapikku nakatas see kirg ka nende seitset last, kes nüüd jätkavad pere ettevõtmist. Swedish Homestead Channel jagab YouTube’is kasulikke nõuandeid, hämmastavaid lugusid ja põlvkondade tarkust tõelise taluelu näitel.

Oma isalt Helmutilt sai Simeon teada, et saeveski on kasulik investeering. Kui Helmut ostis saeraami Wood-Mizer LT40 Super, oli ta otsustanud tõestada, eelkõige iseendale, et saeraam on oma raha väärt. Aastaid hiljem näevad Simeon ja tema isa, kuidas Wood-Mizeri tehnoloogia, saematerjali kvaliteet ja töö, mille nad panustasid oma palkide saagimisse, lõid hobi, mis ise ennast ära tasub.

Simeon arutleb kolme asja üle, mida peab silmas pidama saeraami ostmisel. Erinevalt enamikest hobidest annab saeraam investeeringutest suuremat tootlust. Swedish Homestead kasutab pinki mitte ainult oma palkide lahtisaagimiseks, vaid ka teiste inimeste tellimuste täitmiseks.

Teine kasu saeraamist on Simeoni arvates see, et hobi võib kesta kaua. 15 aasta jooksul on nende pink LT40 Super töötanud enam kui 5000 tundi. Tänu isiklikule saeraamile ehitas see rootsi pere oma puitmaja enda saetud saematerjalist.

Ja kõige tähtsam on, et Simeon ja tema pere on teeninud saeraami abil 10 korda enam, kui nad LT40 Superi eest maksid. Pingi ostmiseks võtsid nad laenu, mis on ammu juba tasutud ja, nagu ütleb Simeon, viisid nad ellu oma unistuse töötada looduses.

Avaldatakse Swedish Homesteadi loal


Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus