Uudised

Kuidas töötab Wood-Mizeri saepink välitingimustes talvisel ajal – Swedish Homestead Series

5. detsember 2018

Kuidas töötab Wood-Mizeri saepink välitingimustes talvisel ajal – Swedish Homestead Series

Selles videos selgitab Rootsi farmer Simeon Fuchs, et Wood-Mizeri saepingiga LT40 võib tema farm teenida kasumit igal aastaajal. Viieteistkümne kasutusaasta ning viie tuhande saagimistunni järel jätkab Wood-Mizeri saeraam korralikku tööd isegi välitingimustes miinustemperatuuride juures.

Haakinud mobiilse saeraami auto külge, pukseerib Simeon selle töökohta. Ta paigaldab LT40 ebatasasele lumisele pinnale. Simeoni isa lõikab eelnevalt saetud laudu. Kasutades vastupidavat Wood-Mizeri lintsaagi, saeb ta ühe korraga kolm lauda, mis võtab tal kõigest mõni minut aega. Sellised LT40 konstruktsiooni iseärasused nagu hüdrauliline laua laadimine ja hüdrauliline press muudavad selle saeraamiga töötamise kiireks ning efektiivseks.


Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus