Uudised

Kuidas harvendada metsa ja valmistada küttepuid

28. juuni 2018

Kuidas harvendada metsa ja valmistada küttepuid

Rootsi talunikud Simeon Fuchs ja tema vend räägivad, kuidas nad haldavad oma metsa, millised on metsa harvendamise põhitõed ja kuidas langetatud kasetüved lõigatakse küttepuudeks.

Simeon ja tema vend vastutavad pere 45-aakrise metsavalduse õige kasutamise eest. Nende töö, milleks on puidu müük paberitootjaile, annab perele tulu. Peale selle varuvad vennad talveks küttepuid.

Selles videoseerias suunduvad vennad metsa küttepuid tegema. Simeoni sõnul saadakse parim küttepuu kohalikust kasest, mille peeneid tüvesid on hõlpus hüdraulilise puulõhkujaga lõhestada. Kasehalud põlevad hästi ja kaua; see on pideva metsahoolduse tähtis kõrvalsaadus. Vennad võtavad metsa alumisest rindest maha peeneid kasetüvesid, et teha ruumi mändide kasvamiseks. Peale selle hoolitsevad nad bioloogilise mitmekesisuse eest, sealhulgas putukate eest, kelle olemasolul on mets tervem.  Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus