Uudised

18. august 2017

Golfiturniir Läti ja Eesti Wood-Mizeri saepinkide omanike seas, Riia, 12. juuli 2017

12. juuli päikselisel hommikul avati golfiklubi „Ozo“ uksed, et võtta vastu neli tosinat Obertsi ettevõtte (Wood-Mizeri esindaja Lätis ja Eestis) külalist.

„Meie kliendid koos perede ja lastega sõitsid kohale selleks, et traditsiooniliselt veeta see päev looduses, mängida golfi ja muidugi ka jagada uudiseid,“ räägib Vilmars Jansons, SIA Obertsi omanik.

„On meeldiv, et iga turniiriga tuleb Eestist üha rohkem külalisi. Sellel aastal olid kohal mitte ainult meie sõbrad-põllumehed Roman ja Olga Buk ja Kalev Peramets, kuid ka Eesti puidutöötlemise tööstusliku sektori esindajad – ettevõte Westwood Group OÜ. Ning, muide, just nemad moodustasid meeskonna, kes sai turniiril esimese koha,“ jätkab Vilmars Jansons.

Ilmaga vedas väga, kuigi professionaalsed golfimängijad väidavad, et hea mängu jaoks pole mingi ilm takistuseks. Kuid tuleb nõustuda, et veeta suvine päev Balti päikese all on iseenesest nauding, mis jääb kauaks ajaks meelde.

Turniiri lõpus toimus traditsiooniline võistlus all-in-one, milles iga soovija võis oma õnne proovida ja üritada palli ühe löögiga auku saada. Auhinnaks sellise õnnestumise eest on saeraam Wood-Mizer LT15.

Kaks osavõtjat olid võidule lähedal: need olid Modris Zvirbulis ettevõttest SIA ZVZ (mis pole ka üllatav, kuna Modris mängib golfi, see on tema harrastus), tal jäi puudu vaid 1,27 m; ning Ilona Gaile ettevõttest SIA Mauriņi tulemusega 5,07 m.

„Tavaliselt toimuvad meie golfiturniirid iga kahe aasta tagant,“ jätkab Vilmars Jansons, „kuid seekord ei lahkunud inimesed enne hilist õhtut, kõigil oli huvitav suhelda, seega otsustasime teha turniiri ka 2018. aasta suvel,“

Wood-Mizeri 2017. aasta golfiturniiri tulemused
1. koht
Kapten Laura Jansone

1) Westwood Group OÜ
Jaak Sarapuu
Urmas Saar
Indrek Pütsepp
Kalle Tinnuri
2) Damaksnis SIA
Ilmārs Āboliņš
Rinta Āboliņa
3) Wood-Mizer Industries
Krzysztof Kropidlowski

2. koht
Kapten Mārtiņš Pukše

1) Mauriņi SIA
Dmitrijs Gojevs
Ilona Gailīte
2) Ingrid D SIA
Agnese Grahoļska
Krišjānis Grahoļskis
3)A/S Latvijas Valstsmeži
Jānis Kudrass
Ilze Jagučanska
4) Ita SIA
Guntars Štrombergs
Sarma Sproģe

Kapten Andris Cinis
1) Altwood SIA
Andris Tešs
Lelde Teša
2) Berivs SIA
Ronalds Rjabovs
Maija Rjabova
3) Bando SIA
Alvis Avotiņš
Andris Elksnis


Kapten Modris Zvirbulis
1)Driāda Prim SIA
Andrejs Puriņš
Juris Girvaitis
2) Volter SIA
Mārtiņš Meldrājs
Zane Gaile
3) Gross AK SIA
Uģis Kalnarājs
Iveta Kalnarāja
4) Ozoliņlauks SIA
Svetlana Kalēja
Bruno Kalējs

3. koht
Kapten Armands Puče

1) AJG Plus SIA
Aigars Zvingulis
Anita Zvingule
2) Furmeka OÜ
Kalev Peramets
Karl Peramets
3) GlassWalls OÜ
Roman Buk

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus


INFOBÜLLETÄÄN

PÜSI ONLINE ÜHENDUSES