Uudised

WM4000. Järgmise põlvkonna saeveski liin

Arendades oma tööstusseadmete liini, lõi Wood-Mizer uue liini WM4000, mille erinevus pole ainult toorainest suure hulga valmistoote saamises, vaid ka täiustatud...

Kuidas möödus Wood-Mizeri päev Eestis

2017. aasta oktoobris toimus Eestis Alatskivi alevikus traditsiooniline Wood-Mizeri päev. Firma esitles farmeritele sobivat saeraami LT15 ja mobiilset puidusaagimispinki LT20.

Wood-Mizeri uus kahe saega servalõikur EG100 väikestele ja...

Wood-Mizer toob turule uue kahe tsirkulaarsaega ja 5,5 kW või 7,5 kW võimsusega elektrimootoriga pikisuunalise servamispingi EG100.

Wood-Mizer sai ÜRO egiidi all toimuval filmifestivalil kaks autasu

5. oktoobril 2017 võttis firma Wood-Mizer osa Poola filmifestivalist, mis oli pühendatud ÜRO 17 eesmärgiga tegevuskavale.

Wood-Mizeri päev Eestis, 11. oktoobril 2017 Alatskivil

Wood-Mizer kutsub 11. oktoobril 2017. aastal kõiki, keda huvitab puidutöötlemine, lintsaepinkide esitlusele Alatskivile.

Uue Wood-Mizeri lintsaepingi LX450 konstruktsioon suurendab...

Ettevõte Wood-Mizer töötab pidevalt oma toodangu täiustamise nimel ning on 35 aasta jooksul toonud turule mitu lintsaeraami seeriat, kuid uus saepink LX450 on loodud...

Golfiturniir Läti ja Eesti Wood-Mizeri saepinkide omanike seas,...

12. juuli päikselisel hommikul avati golfiklubi „Ozo“ uksed, et võtta vastu neli tosinat Obertsi ettevõtte (Wood-Mizeri esindaja Lätis ja Eestis) külalist.

Uus saeveski seadmeteliin TITAN laiade lintsaagide baasil

Koos TITANi seadmetega saab Wood-Mizerist suurte puidumahtude töötlemiseks ja äri tootlikkuse suurendamiseks mõeldud laiade lintsaagide arendaja ja tootja.

Wood-Mizeri arvamus LIGNA 2017 näituse kohta: pöördumiste arvu ja...

LIGNA 2017 näitus, kus Wood-Mizer esitles palju uusi globaalse puidutöötluse arendusi, sai taas tähiseks ettevõtte ajaloos. LIGNA näituse väljapanek ja tulemused tunnistati...

Uus Wood-Mizeri lintsaag VORTEX: mitte ainult ei sae, vaid...

Uus unikaalse profiiliga saag Vortex on suuteline eemaldama enda järelt saepuru, jättes peaaegu puhta lauapinna. Selline tehniline lahendus on kasulik eelkõige...

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus


INFOBÜLLETÄÄN

PÜSI ONLINE ÜHENDUSES