Uudised

Uue Wood-Mizeri lintsaepingi LX450 konstruktsioon suurendab...

Ettevõte Wood-Mizer töötab pidevalt oma toodangu täiustamise nimel ning on 35 aasta jooksul toonud turule mitu lintsaeraami seeriat, kuid uus saepink LX450 on loodud...

Golfiturniir Läti ja Eesti Wood-Mizeri saepinkide omanike seas,...

12. juuli päikselisel hommikul avati golfiklubi „Ozo“ uksed, et võtta vastu neli tosinat Obertsi ettevõtte (Wood-Mizeri esindaja Lätis ja Eestis) külalist.

Uus saeveski seadmeteliin TITAN laiade lintsaagide baasil

Koos TITANi seadmetega saab Wood-Mizerist suurte puidumahtude töötlemiseks ja äri tootlikkuse suurendamiseks mõeldud laiade lintsaagide arendaja ja tootja.

Wood-Mizeri arvamus LIGNA 2017 näituse kohta: pöördumiste arvu ja...

LIGNA 2017 näitus, kus Wood-Mizer esitles palju uusi globaalse puidutöötluse arendusi, sai taas tähiseks ettevõtte ajaloos. LIGNA näituse väljapanek ja tulemused tunnistati...

Uus Wood-Mizeri lintsaag VORTEX: mitte ainult ei sae, vaid...

Uus unikaalse profiiliga saag Vortex on suuteline eemaldama enda järelt saepuru, jättes peaaegu puhta lauapinna. Selline tehniline lahendus on kasulik eelkõige...

Fotoreportaaž Eesti näituselt MAAMESS 2017

2017. aasta aprillis osales Riia ettevõte SIA Oberts, Wood-Mizeri esindaja Lätis ja Eestis, traditsiooniliselt Tartus põllumajandusnäitusel MAAMESS.

Näitusel LIGNA 2017 esitleb ettevõte Wood-Mizer kahte uut...

Wood-Mizeri suure tootlikkusega saagimisliin TITAN, uue saepea konstruktsiooniga LX-seeria saeraam ning lintsaag Vortex, mis mitte ainult ei sae, vaid eemaldab enda järelt...

Näitus MAAMESS, Tartu, Eesti, 20.–22. aprill 2017

Eesti põllumajandusnäitusel MAAMESS planeerib SIA Oberts oma esindaja, ettevõtte Wood-Mizer näol esitleda mitut lintsaepinki ja puidutöötlemisinstrumenti.

Wood-Mizeri saeraamide omanike parima projekti konkurss

Kui te olete valmistanud oma Wood-Mizeri saeraamil midagi huvitavat puitpinnast, siis võtke osa konkursist „Minu projekt 2017“.

Uued lintsaed Wood-Mizerilt

MaxFLEXi lintsaed on valmistatud painduvast sulamist ja nende tööiga on pikem.

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus


INFOBÜLLETÄÄN

PÜSI ONLINE ÜHENDUSES