• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Artiklid

Filipiinide kogemus: illegaalselt maha raiutud puit on muudetud...

On palju maid, mis võitlevad ebaseaduslike metsaraiumiste vastu. Filipiinid leidsid probleemile unikaalse ja ökonoomse lahendusviisi, võttes kasutusele Wood-Mizeri saeraamid.

Kaubaaluste tootmine. Huvitav kogemus ja tehnolahendused Rumeeniast

Kaubaaluste tootmine ühendab endas lihtsust ja keerukust ning rohkem kui teiste puidutöötlemise liikide puhul tuleb usaldada ettevõtte omanike ärioskusi ja seadmete töökindlust.

Lintsaeraam LT40. Kõige usaldusväärsem partner

Vaatame ühe lintsaepingi käekäiku. See on valmistatud 15 aastat tagasi, on oma elu jooksul vahetanud kolm peremeest ning teeb kõikjal üht ja sama – töötab pingeliselt!

Sloveenia. Kuidas noor metsavaht tööd ei leidnud, aga tööta ka ei...

Sloveenia noormees lõpetas metsavahtide kooli, ei leidnud aga oma erialal töökohta ning lõi selle endale ise – Wood-Mizeri saeraamiga.

Mida on vaja teada Wood-Mizeri lintsaagidest DoubleHARD

Wood-Mizeri laialt kasutatavatel lintsaagidel DoubleHARD on oma valdkonna kõige usaldusväärsemate ja kvaliteetsemate tööriistade maine.

USA. Kaubaaluste tootmise pereäri läks üle tööstusseadmetele...

Viimase 40 aasta jooksul kasvas perekondlik saeveski Coomer & Sons väikesest garaaži idufirmast suureks kaubandusettevõtteks, mis väljastab igal aastal tuhandeid...

Kas saeraam suudab metsa hoida? See küsimus tundub paradoksaalne,...

See tähendab, et igast palgist saeb lintsaag rohkem valmislaudu ja vähem puitu läheb saepuruks. Olenevalt palgi suurusest võib valmistoode väljund olla kuni 70–80%.

Töödekorraldaja Rootsi moodi. Ehitaja? Looja!

Nils Olin, töödekorraldaja Rootsist, jutustab oma loomingulisest hobist – unikaalsete puitpõrandate väljatöötamisest ja loomisest – ning sellest, mille jaoks loob inimene...

Idee! Rohekatusega aiamajake

Mätaskatusega aiamajake sai ettevõtte Wood-Mizer üheks 2015. aasta parimatest projektidest.

Kuidas arendada metsaala nii, et see tooks kasumit

Selleks et oma metsamaad edukalt juhtida, mõtlesid isa ja poeg Walesis välja unikaalsed puidust moodulkabiinid, mida nad ise toodavad, näidates sellega, kuidas arukas ja...

pressikeskus


INFOBÜLLETÄÄN

PÜSI ONLINE ÜHENDUSES